Deska Lita Olejowana

Deski Lite Olejowane

Deska lita olejowana to 100% materiału wykonanego z różnych gatunków drewna. Dzięki ich grubej warstwie wierzchniej nadają się do kilkukrotnego cyklinowania. Dzięki temu ta sama podłoga może być użytkowana przez kilkadziesiąt lat bez konieczności wymiany na nową. Może być także poddawana wielokrotnej zmianie wybarwienia poprzez nałożenie odpowiedniego oleju lub też bejcy w przypadku lakieru. Zdjęcia załączone do galerii pokazują produkty już wykończone (lakierowane i olejowane). W ofercie dostępne są rożne gatunki drewna, dostępne w kilku sortach, ( w przypadku dębu: select, natur, rustik, antyk), różnych szerokościach i grubościach: 15,16 i 22 mm oraz posiadające długości sięgające do 2,5 mb. Ponadto istnieje również możliwość zakupu deski surowej z indywidualnym wykończeniem według życzenia klienta. W przypadku wyboru produktu surowego otrzymujemy pełną, niczym nieograniczoną swobodę w samodzielnych dopasowaniu wyglądu podłogi drewnianej do własnych indywidualnych oczekiwań.
 

Najpopularniejszy gatunek spośród desek litych to deska lita olejowana dębowa w klasie rustik. Podłoga dębowa charakteryzuje się niezwykłą trwałością, a jej unikalny kolor stanowi idealne dopełnienie każdego wnętrza. Wyróżnia się ona bogatym usłojeniem i różnej wielkości sękami, przez co podłoga staje się bardzo naturalna i żywa, a w efekcie można ją odróżnić od panela. Deska taka jest ciepła i wyklucza wszystkie stuki i skrzypienia dzięki klejeniu jej do podłoża . Zarówno deski dębowe olejowane jak i deski dębowe lakierowane są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia. Powstałem uszkodzenie w przypadku desek olejowanych bardzo łatwo naprawić, o czym można poczytać w dziale „porady”. Natomiast lakier , przede wszystkim półmatowy to doskonałe narzędzie pięknie ukazujące specyfikę faktury drewna a poprzez wykorzystanie delikatnego połysku podkreśla zarazem głębie jego naturalnej barwy. Obok desek dębowych coraz bardziej popularna staje się deska jesion, ze względu na swój bogaty wzór kolorystyczny i usłojenie, które wydłuża pomieszczenie i nadaje mu żywego charakteru. Bez względu ma wybrany sort deska jesion prezentuje sie dobrze w każdym pomieszczeniu, zarówno w kolorze naturalnym jak i modyfikowanym – białym lub tzw. thermo , dzięki któremu uzyskuje kolor ciepłego brązu.

 

Podłogi drewniane Poznań

"Podłoga drewniana jest podstawą pięknego wnętrza dlatego też jesteśmy my Drogi Kliencie, aby dać Tobie to o czym marzysz. Wystarczy połączyć klasyczne piękno natury jakim jest drewno z Twoją wyobraźnią by stworzyć coś wyjątkowego na długie lata."

Michał Pera

© Copyright 2015 Idea Decor Pulled into the NET by: shrimp boat