Schody Poznań

Schody Drewniane Poznań

Wiele już zostało o schodach powiedziane…

Wciąż jednak jest to jeden z najważniejszych elementów w nowo powstałym domu. Z pewnością każdy potencjalny klient będzie musiał zmierzyć się z wybraniem schodów swoich marzeń. Na etapie wyboru powstaje wiele pytań. Najważniejsze z nich, czy wylewać beton czy zostawić pustą wnękę. Rozwiązań jest sporo. Dobrze jednak już na etapie budowy czy też zakupu domu mieć zamysł jak te wymarzone schody drewniane będą wyglądały. Dziś wychodzimy naprzeciw każdemu kto szuka nowych rozwiązań, ale też ceni sobie tradycję i piękno prostoty. A więc nie jesteśmy ograniczeni w żaden sposób.

 

Schody Drewniane

Schody delikatne czy masywne? Schody drewniane, w całości z litego drewna? Lakierowane w kolorze naturalnym? A może zrobione pod kolor podłogi ? Każdy klient, który do nas trafi zostanie wysłuchany, a następnie oferta zostanie dobrana do jego oczekiwań.

 

Wnęki posiadające wylewkę z betonu mają nieco więcej możliwości zastosowania wszelkich połączeń.

 

Oprócz schodów klasycznych wykonanych w całości z litego drewna dębowego lub jesionowego, coraz częściej stosowana jest konstrukcja wzbogacana o biały lakierowany podstopień. Wychodząc oczekiwaniom klientów wykonujemy również schody w grubości 26 mm. Cały czas oferując również standard grubości, czyli 40 mm. Pamiętajmy o tym że często wnęki schodowe są dość wąskie, przez co schody grubości 26 mm są bardziej delikatne i nie przytłaczają tak bardzo.

 

Możemy mieć również wpływ na sam wygląd schodów. Zwłaszcza kiedy są one łączone z wybranym parkietem lub deskami drewnianymi. Dobranie odpowiedniego sortu drewna plus jego wybarwienie spowoduje, że schody idealnie wkomponują się w styl całego domu.

Chętnie doradzimy i dobierzemy schody marzeń w Poznaniu.

 

Schody drewniane Poznań

Oferujemy schody drewniane różnych typów, wykonane w różnym stylu. Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś!

© Copyright 2015 Idea Decor Pulled into the NET by: shrimp boat