Email

ideadecor@jakapodloga.pl
 

Telefon

+48 601 172 265
 

Salon Podłóg

ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań

Parkiet Warstwowy Lakierowany

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór lakierowanych parkietów warstwowych w różnych wariantach wybarwień, długości i szerokości.

Parkiet Warstwowy Lakierowany

Parkiet jest najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Pasują do pomieszczeń małych i dużych. Dostępne są w różnych gatunkach drewna. Te najpopularniejsze to parkiety lite dębowe i parkiety jesionowe. Parkiet sprzedawany jest jako podłoga lita niewykończona, przeznaczona do szlifowania a następnie lakierowania lub olejowany. Parkiet lity wykonany jest na całej grubości z jednego gatunku drewna. Parkiet lity podobnie jak w przypadku deski można podbarwiać bejcami i zalakierować lub wykończyć olejowoskami. Parkiety dostępne są w różnych wymiarach. Alternatywnym rozwiązaniem są parkiety warstwowe, wykonane z dwóch warstw drewna. Można stosować je na ogrzewaniu podłogowym. Ich wymiany zbliżone są do parkietu litego , jedyna różnica to grubość . Parkiet warstwowy ma 14 mm i najczęściej występuje jako parkiet warstwowy lakierowany dębowy i parkiet warstwowy lakierowany jesionowy. Parkiety lite i warstwowe wykonywane są we wszystkich klasach jakościowych oraz z różnych gatunków drewna egzotycznego w tym merbau oraz doussie. Parkiet warstwowy dostępny jest jako już lakierowany lub olejowany. Jego maksymalna długość to taka sama jak w przypadku tradycyjnego parkietu czyli do 50 cm.

Proces wykonania podłogi drewnianej

Wykonanie podłogi drewnianej składa się z kilku etapów. To długotrwały proces, który wymaga wiele precyzji, dokładności i doświadczenia. Oto w skrócie jak pracujemy nad podłogami drewnianymi:

  • Pomiar powierzchni i wilgotności podłoża
  • Oferta
  • Akceptacja oferty
  • Produkcja podłogi
  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie
  • Wykończenie
  • Instalacja listew przypodłogowych
  • Zadowolony klient 🙂

Nasze Podłogi Wykonujemy:

9

Szybko

9

Solidnie

9

Terminowo

Salon Podłóg Drewnianych Poznań

Z powodu dużej ilości pracy w terenie przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Idea decor: ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań, Poland

+48 601 172 265

ideadecor@jakapodloga.pl

Zamów darmową wycenę!