Email

ideadecor@jakapodloga.pl
 

Telefon

+48 601 172 265
 

Salon Podłóg

ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań

Parkiet Warstwowy Olejowany – Jodełka Angielska

Parkiet Warstwowy Olejowany

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór olejowanych parkietów warstwowych w różnych wariantach wybarwień, długości i szerokości.

Parkiet Warstwowy Olejowany – Jodełka Angielska

Parkiet jest najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Pasuje do pomieszczeń małych i dużych. Dostępne parkiety warstwowe występują głównie jako dębowe ze względu na trwałość i niepowtarzalny wygląd. Parkiet sprzedawany jest jako podłoga gotowa już wykończona. Daje to wiele możliwości wybarwienia i gwarantuje, że kolor zawsze będzie idealnie dopasowany do wybranego wzornika. Duży wybór kolorów od odcieni surowego drewna poprzez czarne kolory przyspiesza proces wyboru i późniejszego montażu. Parkiet warstwowy tak samo zresztą lak lity parkiet jest oferowany również w wersji surowej , którą można podbarwiać bejcami lub wykończyć olejowoskami. Parkiety dostępne są w różnych wymiarach od 7 do nawet 14 cm szerokości i różnej grubości. Tak wykonane parkiety warstwowe można stosować na ogrzewaniu podłogowym, które ze względu na swoją konstrukcję są stabilne i mają niewielki opór cieplny. Parkiety lite i warstwowe wykonywane są we wszystkich klasach jakościowych oraz z różnych gatunków drewna, jednak od lat to dąb jest najczęściej montowanym materiałem, dzięki swojej stabilności i usłojeniu.

Jodełkę klasyczną układa się w ten sposób, że krótszy bok deski łączy się z dłuższym bokiem drugiej deski pod kątem prostym.

Jodełka angielska może być układana na dwa sposoby. Możesz zdecydować się na drewnianą podłogę w jodełkę pojedynczą lub podwójną. Niezwykle istotnym czynnikiem w jodełce angielskiej jest długość wykorzystanych deseczek. Najlepiej prezentują się elementy o wymiarach od 490 do ok. 1000 mm, dzięki czemu podłoga wygląda niezwykle stylowo. W celu uzyskania wyjątkowo eleganckiego i delikatnego efektu zalecane jest montowanie desek pojedynczo. Konstrukcja jodełki angielskiej nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Klepki drewna w różnych wymiarach pasują do dużych i małych pomieszczeń.

Proces wykonania podłogi drewnianej

Wykonanie podłogi drewnianej składa się z kilku etapów. To długotrwały proces, który wymaga wiele precyzji, dokładności i doświadczenia. Oto w skrócie jak pracujemy nad podłogami drewnianymi:

  • Pomiar powierzchni i wilgotności podłoża
  • Oferta
  • Akceptacja oferty
  • Produkcja podłogi
  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie
  • Wykończenie
  • Instalacja listew przypodłogowych
  • Zadowolony klient 🙂

Nasze Podłogi Wykonujemy:

9

Szybko

9

Solidnie

9

Terminowo

Salon Podłóg Drewnianych Poznań

Z powodu dużej ilości pracy w terenie przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Idea decor: ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań, Poland

+48 601 172 265

ideadecor@jakapodloga.pl

Zamów darmową wycenę!