Oferta

Podłogi Poznań

W dziale tym znajdą Państwo zdjęcia podłóg drewnianych o różnych konstrukcjach. Miniatury zdjęć są w pełni realne i wykonane w oparciu o wzorniki podłóg. Próbki te, można również obejrzeć w salonie Podłogi Poznań lub też umówić się na spotkanie na budowie.

Deska lita:

Deski drewniane lite to 100% materiału wykonanego z różnych gatunków drewna. Zdjęcia pokazują produkty już wykończone (lakierowane i olejowane). W ofercie dostępne są rożne klasy drewna ( w przypadku dębu: select, natur, rustik, antyk), różne szerokości desek, grubości: 15,16 i 22 mm oraz długości sięgające do 2,5 m. Ponadto istnieje również możliwość zakupu deski surowej.

Olejowana

Lakierowana

Deska warstwowa:

Deski warstwowe to konstrukcje zrobione z myślą o ogrzewaniu podłogowym. Zbudowane są z dwóch warstw, ułożonych poprzecznie, a wewnątrz dodatkowo wbudowany jest pręt, który zapobiega krzywieniu się desek. Warstwa nadająca się do szlifowania to 6,2 mm, zaś spodnia warstwa wykonana jest z tego samego gatunku drewna co warstwa wierzchnia, przez co produkt ma większą przewodność ciepła. Są to produkty wykończone fabrycznie lakierem lub olejowoskiem firmy osmo. Dodatowo istnieje możliwość wyboru fazki z dwóch lub czterech stron lub też opcji na gładko bez faz. Na życzenie może zostać wykonane szczotkowanie, kóre podkreśli usłojenie deski. Deski dwuwarstwowe dostępne są w wymiarach: 14 mm grubość, szerokość 140 mm, długości 1200 lub 1600 mm.

Olejowana

Lakierowana

Parkiet:

Parkiety lite są najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem. Pasują do pomieszczeń małych i dużych. Dostępne są w różnych gatunkach drewna. Parkiet lity sprzedawany jest jako podłoga niewykończona, przeznaczona do szlifowania a następnie lakierowania lub olejowania. Parkiet podobnie jak w przypadku deski można podbarwiać bejcami lub olejowoskami. Przykładowo: parkiet dębowy np. w klasie rustik może zostać wybarwiony na każdy kolor widoczny w zakładce: podłogi lite - olejowane. Parkiety dostępne są w różnych wymiarach.

W ofercie posiadamy parkiet warstwowy, którego zaletą jest to, że jest on produktem gotowym, szlifowanym i olejowanym lub lakierownym fabrycznie.

Lity

Warstwowy Olejowany

Warstwowy Lakierowany

Pozostałe:

Mozaika przemysłowa to całkowicie lite drewno. Jego zaletą jest możliwość wielokrotnego cyklinowania. Mozaikę można lakierować i olejować, a jej rozmiary powodują, że bardzo dobrze komponuje się w małych pomieszczeniach. Mozaiki przemysłowe to małe elementy, dzięki czemu są one bardzo stabilne i mocne, przez co dobrze sprawdzają się w miejscach intensywnie użytkowanych, zarówno tych domowych jak i w miejscach użytku publicznego. Dostępne są w różnych grubościach i szerokościach co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność.

Mozaika przemysłowa

Deski Tarasowe

Podłogi drewniane Poznań

"Podłoga drewniana jest podstawą pięknego wnętrza dlatego też jesteśmy my Drogi Kliencie, aby dać Tobie to o czym marzysz. Wystarczy połączyć klasyczne piękno natury jakim jest drewno z Twoją wyobraźnią by stworzyć coś wyjątkowego na długie lata."

Michał Pera

© Copyright 2015 Idea Decor Pulled into the NET by: shrimp boat