Email

ideadecor@jakapodloga.pl
 

Telefon

+48 601 172 265
 

Salon Podłóg

ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań

Deska Warstwowa Olejowana

Deska Warstwowa Olejowana

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór olejowanych desek warstwowych w różnych wariantach wybarwień, długości i szerokości.

Deski Warstwowe Olejowane

Deska warstwowa olejowana to konstrukcja zrobiona z myślą o ogrzewaniu podłogowym. Zbudowana jest z dwóch lub trzech warstw, ułożonych poprzecznie, a w niektórych przypadkach wewnątrz dodatkowo wbudowany jest pręt, który zapobiega krzywieniu się desek. Warstwa nadająca się do szlifowania to od 3 do 6,2 mm, zaś spodnia warstwa wykonana jest ze sklejki, która nie jest podatna na krzywienie i ma większą przewodność ciepła ze względu na swoją gęstość. Podłoga warstwowa jest przez to bardzo stabilna i i rozsycha się pod wpływem ciepła. Proponujemy produkty wykończone fabrycznie olejowoskiem, renomowanych producentów m.in Osmo, Saicoss, Rubio, Loba. Dodatkowo wybierając podłogę warstwową istnieje możliwość wyboru fazki z dwóch lub czterech stron, jej głębokości lub też opcji na gładko bez faz ( wtedy jednak deska wymaga olejowania po ułożeniu surowej podłogi). Na życzenie może zostać wykonane szczotkowanie, które podkreśli usłojenie deski lub też mikroszczotkowanie, które nie będzie mocno wyczuwalne, jednak deska nie będzie miała już słabych elementów w postaci mikrowłosków.

Podłogi warstwowe oferujemy w różnych wymiarach: od 9 mm grubości, poprzez najczęściej wybierane deski grubości 13 mm oraz różnych szerokości , od 9 aż do 26 cm. Każda z proponowanych konstrukcji występuje w różnych sortach, choć prym wiedzie deska warstwowa dąb natura oraz dąb rustik, który wygląda naturalnie a jego sęki podkreślają naturę drewna dębowego. Deski warstwowe to przede wszystkim konstrukcje sprawdzające się w trudnych warunkach, tj. na ogrzewaniu podłogowym oraz w pomieszczeniach narażonych na zmianę wilgotności i temperatury powietrza. Ich budowa powoduje, że nie pracują one tak intensywnie jak podłogi lite, dlatego polecamy je każdemu ze względu ich trwałość.

Proces wykonania podłogi drewnianej

Wykonanie podłogi drewnianej składa się z kilku etapów. To długotrwały proces, który wymaga wiele precyzji, dokładności i doświadczenia. Oto w skrócie jak pracujemy nad podłogami drewnianymi:

  • Pomiar powierzchni i wilgotności podłoża
  • Oferta
  • Akceptacja oferty
  • Produkcja podłogi
  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie
  • Wykończenie
  • Instalacja listew przypodłogowych
  • Zadowolony klient 🙂

Nasze Podłogi Wykonujemy:

9

Szybko

9

Solidnie

9

Terminowo

Salon Podłóg Drewnianych Poznań

Z powodu dużej ilości pracy w terenie przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Idea decor: ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań, Poland

+48 601 172 265

ideadecor@jakapodloga.pl

Zamów darmową wycenę!