Deska Warstwowa Lakierowana

Deski Warstwowe Lakierowane

Deska warstwowa lakierowana to konstrukcja zrobiona z myślą o ogrzewaniu podłogowym. Zbudowana jest z dwóch lub trzech warstw, ułożonych poprzecznie, a w niektórych wewnątrz dodatkowo wbudowany jest pręt, który zapobiega krzywieniu się desek. Warstwa nadająca się do szlifowania to od 4 do 6,2 mm, zaś spodnia warstwa wykonana jest ze sklejki, która nie jest podatna na krzywienie lub z tego samego gatunku drewna co warstwa wierzchnia, przez co produkt ma większą przewodność ciepła. Są to produkty wykończone fabrycznie lakierem lub olejowoskiem firmy osmo. Dodatowo istnieje możliwość wyboru fazki z dwóch lub czterech stron lub też opcji na gładko bez faz. Na życzenie może zostać wykonane szczotkowanie, które podkreśli usłojenie deski. Deski występują jako dwuwarstwowe i dostępne są w wymiarach: 14 mm grubość, szerokość 140 mm, długości 1200 lub 1600 mm oraz jako trzywarstwowe w szerokościach do 220 mm i długościach do 2400 mm. Każda z proponowanych konstrukcji występuje w różnych sortach, choć prym wiedzie deska warstwowa dąb natura oraz dąb rustik.
 

Deski warstwowe lakierowane to przede wszystkim konstrukcje sprawdzające sie w trudnych warunkach, tj. na ogrzewaniu podłogowym oraz w pomieszczeniach narażonych na zmianę wilgotności i temperatury powietrza. Ich budowa powoduje, że nie pracują one tak intensywnie jak podłogi lite.

 

Podłogi drewniane Poznań

"Podłoga drewniana jest podstawą pięknego wnętrza dlatego też jesteśmy my Drogi Kliencie, aby dać Tobie to o czym marzysz. Wystarczy połączyć klasyczne piękno natury jakim jest drewno z Twoją wyobraźnią by stworzyć coś wyjątkowego na długie lata."

Michał Pera

© Copyright 2015 Idea Decor Pulled into the NET by: shrimp boat