Email

ideadecor@jakapodloga.pl
 

Telefon

+48 601 172 265
 

Salon Podłóg

ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań

Deski Tarasowe

Deski Tarasowe

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór desek tarasowych w różnych wariantach wybarwień, długości i szerokości.

Deski Tarasowe Poznań

Deski tarasowe Kompozytowe

Deski kompozytowe na tarasie stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, prostotę i elegancję wykonania, oraz niewielką ilość czynności pielęgnacyjnych. Konserwacja tarasu na którym leży deska kompozytowa sprowadza się wyłącznie do prostego czyszczenia mopem, szczotką, czyszczenia bieżącą wodą z ogrodu i bez konieczności stosowania środków chemicznych. Deski kompozytowe są identyczne pod kątem koloru, nie ma zróżnicowania barw charakterystycznego dla drewnianych desek tarasowych. Są idealnie proste i tworzą jednolitą powierzchnię. Poprzez zastosowanie niewidocznego systemu montażu taras wykonany z deski kompozytowej prezentuje się elegancko, tworząc jednolitą powierzchnię a dodatkowym atutem jest długość desek – 4 metry bieżące , dzięki czemu na powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych jest niewiele łączeń desek na długościach . Deski kompozytowe dostępne są w kilku kolorach: szarym, grafitowym, brązowym oraz ciemnobrązowym. Szeroka paleta kolorystyczna desek kompozytowych umożliwia aranżację przestrzeni na każdej powierzchni i pasuje do każdego stylu domu.

Deski Tarasowe Drewniane

Dla osób, które wolą naturalne rozwiązanie mamy ofertę na deski drewniane. Idealnym rozwiązaniem na tarasie jest deska z modrzewia. Miedzy innymi dlatego, że jest to drewno odporne na zmienne warunki klimatyczne, butwienie , pojawianie się większych przebarwień , ma jasny kolor. Bardzo dobrze przyjmuję równiez oleje, w tym te barwiące. Dzięki temu w praktyce taras na którym leży modrzew syberyski może zostać wybarwiony pod kolor egzotycznych gatunków drewna. W tym również wybarwiony na wzór deski tarasowej bangkirai, tak bardzo popularnej ze względu na swoje żywe usłojenie i ładne intensywnie brązowe wybarwienie. Dodatkowo deski z drewna egzotycznego nie potrzebują stosowania olejów w celu podwyższenia ich odporności. Oleje pielęgnujące do drewna egzotycznego stosuje się w celu zachowania lub wzmocnienia ich pięknej barwy.

Proces wykonania tarasu

Wykonanie tarasu składa się z kilku etapów. To długotrwały proces, który wymaga wiele precyzji, dokładności i doświadczenia. Oto w skrócie jak pracujemy nad tarasami:

  • Pomiar powierzchni
  • Oferta
  • Akceptacja oferty
  • Przygotowanie podłoża
  • Układanie
  • Wykończenie
  • Zadowolony klient 🙂

Nasze Podłogi Wykonujemy:

9

Szybko

9

Solidnie

9

Terminowo

Salon Podłóg Drewnianych Poznań

Z powodu dużej ilości pracy w terenie przed przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny.

Idea decor: ul. Szczepankowo 109a, 61-306 Poznań, Poland

+48 601 172 265

ideadecor@jakapodloga.pl

Zamów darmową wycenę!