Deski Tarasowe Poznań

Deski tarasowe Poznań – Kompozytowe

Deski kompozytowe na tarasie stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, prostotę i elegancję wykonania, oraz niewielką ilość czynności pielęgnacyjnych. Konserwacja tarasu na którym leży deska kompozytowa sprowadza się wyłącznie do prostego czyszczenia mopem, szczotką, czyszczenia bieżącą wodą z ogrodu i bez konieczności stosowania środków chemicznych. Deski kompozytowe są identyczne pod kątem koloru, nie ma zróżnicowania barw charakterystycznego dla drewnianych desek tarasowych. Są idealnie proste i tworzą jednolitą powierzchnię. Poprzez zastosowanie niewidocznego systemu montażu taras wykonany z deski kompozytowej prezentuje się elegancko, tworząc jednolitą powierzchnię a dodatkowym atutem jest długość desek – 4 metry bieżące , dzięki czemu na powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych jest niewiele łączeń desek na długościach .  Deski kompozytowe dostępne są w kilku kolorach: szarym, grafitowym, brązowym oraz ciemnobrązowym. Szeroka paleta kolorystyczna desek kompozytowych umożliwia aranżację przestrzeni na każdej powierzchni i pasuje do każdego stylu domu.
 

Deski Tarasowe Poznań – Drewniane

Dla osób, które wolą naturalne rozwiązanie mamy ofertę na deski drewniane. Idealnym rozwiązaniem na tarasie jest deska z modrzewia. Miedzy innymi dlatego, że jest to drewno odporne na zmienne warunki klimatyczne, butwienie , pojawianie się większych przebarwień , ma jasny kolor. Bardzo dobrze przyjmuję równiez oleje, w tym te barwiące. Dzięki temu w praktyce taras na którym leży modrzew syberyski może zostać wybarwiony pod kolor egzotycznych gatunków drewna. W tym również wybarwiony na wzór deski tarasowej bangkirai, tak bardzo popularnej ze względu na swoje żywe usłojenie i ładne intensywnie brązowe wybarwienie. Dodatkowo deski z drewna egzotycznego nie potrzebują stosowania olejów w celu podwyższenia ich odporności. Oleje pielęgnujące do drewna egzotycznego stosuje się w celu zachowania lub wzmocnienia ich pięknej barwy.

 

Podłogi drewniane Poznań

"Podłoga drewniana jest podstawą pięknego wnętrza dlatego też jesteśmy my Drogi Kliencie, aby dać Tobie to o czym marzysz. Wystarczy połączyć klasyczne piękno natury jakim jest drewno z Twoją wyobraźnią by stworzyć coś wyjątkowego na długie lata."

Michał Pera

© Copyright 2015 Idea Decor Pulled into the NET by: shrimp boat